Інтерфакс-Україна
10:42 21.03.2022

Байден візьме участь у самітах НАТО, G7 та ЄС, відвідає Польщу для обговорення українського питання - Білий дім

1 хв читати
Байден візьме участь у самітах НАТО, G7 та ЄС, відвідає Польщу для обговорення українського питання - Білий дім

Цього тижня президент США Джо Байден планує відвідати Брюссель і Варшаву, щоб обговорити з партерами посилення санкцій проти Росії у зв'язку з Україною, повідомила прессекретар Білого дому Джен Псакі.

"Цього тижня президент Байден після зустрічей у Брюсселі з нашими союзниками з НАТО, лідерами G7 та лідерами Європейського Союзу вирушить до Польщі, щоб обговорити міжнародні зусилля щодо підтримки України та накласти серйозні та безпрецедентні втрати на Росію", - зазначено в повідомленні.

У Польщі Байден зустрінеться із президентом Анджеєм Дудою. Вони обговорять, "як Сполучені Штати разом із союзниками та партнерами реагують на гуманітарну кризу та кризу в галузі прав людини", що виникла внаслідок вторгнення Росії, зазначила Псакі.

Як випливає з розкладу Байдена, у понеділок він обговорить телефоном заходи щодо Росії з президентом Франції Еммануелем Макроном, канцлером ФРН Олафом Шольцем, прем'єр-міністрами Великої Британії Борисом Джонсоном та Італії Маріо Драгі.

Переговори для ЗМІ буде закрито.

ОСТАННЄ

У Харкові локалізовано пожежу в складській будівлі, до гасіння залучено пожежний потяг

Зеленський підтвердив розгляд на посаду голови ОП Федорова та Шмигаля, але є питання заміни їх на поточних посадах

Двоє цивільних постраждали на Нікопольщині через ворожі обстріли

Стубб: На переговорах, найскладніші питання займають найбільше часу

Міжнародний суд ООН прийняв зустрічний позов Росії проти України у справі про геноцид

Заява фон дер Ляєн по завершенню зустрічі Коаліції охочих: Ми будемо діяти, об’єднані у підтримці України та у захисті Європи

Щонайменше 4 людини зазнали поранень через обстріл Краматорська, серед постраждалих — двоє дітей

Зеленський обговорив із європейськими лідерами спільну дипломатичну роботу з американською стороною

Нардеп Жупанин зареєстрував законопроєкт про ротацію чинних членів НКРЕКП

Орбан: Угорщина не буде впроваджувати заходи Міграційного пакту, повстання починається

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА