Інтерфакс-Україна
16:57 21.03.2022

Благодійна організація Help Ukraine відкрила у Румунії гуманітарний хаб для допомоги південним областям України

2 хв читати

Благодійна організація Help Ukraine, створена великими українськими бізнесменами, організувала у місті Хуші (Румунія) хаб зі збору та розподілу гуманітарної допомоги для України, зібрані вантажі відправлятимуть через Молдову до Одеси, Миколаєва та Херсону.

Про відкриття 19 березня нового маршруту з доставки гуманітарних та медичних вантажів до південних регіонів України з перевалочним центром у Румунії написав СЕО співвласник та СЕО порту TIS Андрій Ставніцер у фейсбуці.

"Ми відкриваємо Південний коридор доставки гуманітарних та медичних вантажів. Одеса та Миколаїв тепер теж зможуть отримувати підтримку - новий хаб Help Ukraine вже працює в Румунії… Одеса, так вийшло, що ми наразі – "тилове" місто, і нам потрібно постачати Миколаїв, а звідти, наскільки можна, і Херсон", - написав Ставніцер у соцмережі.

Він уточнив, що склад у Хуші функціонує, і благодійники вже можуть надсилати гумдопомогу українцям.

"Вантажі їдуть через Молдову, тому центр у Румунії не приймає вантажів подвійного призначення. Тільки медицина, їжа, дитяче харчування, предмети гігієни. Розподілятиме допомогу КУ "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення" (Одеса), вул. Мечникова 59а", - уточнив бізнесмен.

Ставніцер наголосив, що центр в Румунії шукає волонтерів, які можуть подати заявку, заповнивши таку форму: https://docs.google.com/forms/d/1DCTartDXPHOHw3EzzKVihaj3hOBA3G2EN_Ah7Le5WpY/viewform?edit_requested=true&fbclidEquested=true&fbclidEQueXNXHQDYGZHZNXQDYGZHQUHZHQVZXNXQMWDXFXNXHQDXFXQDXHW3EzzKVihaj3hOBA3G2EN_Ah7Le5WpY/viewform?edit_requested=true&fbclidEquested=true&fbclidEQUHZNXQHQDYHZNXQDYHZQHQDXNXQD

Контакти складу у Румунії: Calea Basarabiei 95B, Husi 735100, Romania, тел: +40 784884788, +380 67 5651021, [email protected]

Додаткову інформацію про гумдопомогу для південних регіонів України також оприлюднено на сайті www.helpukraine.center

Як повідомлялося, Ставніцер та співвласник компанії "Розетка.Уа" Владислав Чечоткін спільно з іншими бізнесменами у березні цього року створили благодійний фонд Help Ukraine, для якого Чечоткін виділив склад у Любліні (Польща).

У березні центр у Любліні відвідали президент Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо та директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Матео Патроне. Ця фінустанова напередодні виділила EUR2 млрд для підтримки бізнесу та реформ в Україні.

Фонд займається наданням гуманітарної та фінансової допомоги Україні, приймає пожертвування на придбання ліків та іншої першої необхідності гуманітарної допомоги в Європі. Усю допомогу буде доставлено народу України, який постраждав від агресії РФ.

TIS - оператор вантажних терміналів в акваторії порту "Південний" (Одеська обл.). Також має обслуговуючу інфраструктуру, зокрема залізничну станцію.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА