Інтерфакс-Україна
08:10 22.03.2022

На Закарпатті спецслужби Росії почали поширювати дезінформацію про нібито бажання угорської громади від'єднатися від України

1 хв читати
На Закарпатті спецслужби Росії почали поширювати дезінформацію про нібито бажання угорської громади від'єднатися від України

Спецслужби Російської Федерації здійснюють підривну діяльність у формі інформаційних операцій, спрямованих на внутрішню дестабілізацію на території Закарпаття, повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.

"Об'єктом цих заходів очікувано стала угорська спільнота нашого регіону, представникам якої стали розсилати з невідомих акаунтів у соцмережах фейкові повідомлення з погрозами. Водночас, на російських інформаційних ресурсах поширюють дезінформацію про так зване "бажання угорської громади області", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Він наголосив, що влада Закарпаття знала про такі наміри задовго до початку цієї інформаційної атаки.

"Ми були готові, тому системно та ефективно протидіємо цим вкиданням. Ситуація повністю контролюється. Дякую представникам угорської громади області за чіткі та злагоджені дії з локалізації атаки та протидії деструктивним акціям Росії", - уточнив Микита.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА