Інтерфакс-Україна
19:13 22.03.2022

Над Миколаївською областю збили російську ракету, що летіла в бік Кропивницького

1 хв читати
Над Миколаївською областю збили російську ракету, що летіла в бік Кропивницького

Бійці підрозділу протиповітряної оборони 80 ОДШБ ДШВ Збройних сил України у вівторок збили над Миколаївською областю російську ракету, яка летіла в бік Кропивницького, повідомляє Командування ДШВ ЗСУ.

"Під час бойового чергування підрозділ протиповітряної оборони в небі над одним із населених пунктів Миколаївської області зафіксував і точним пострілом з ПЗРК "Ігла" знищив російську крилату ракету, що летіла в напрямку м. Кропивницького", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці.

У ньому уточнюється, що ракета була заряджена 400 кг тротилу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США послаблюють деякі санкції проти Білорусі, зокрема щодо літаків Лукашенка

Зеленський заслухав доповідь командира ДШВ щодо ситуації в районі Покровська

Підозрюваний до причетності в підриві "Північного потоку" українець Кузнецов оголосив голодування в італійській в’язниці

Шатдаун в США сягнув історичного рекорду з тривалості – посол

Зеленський: Штурмові дії росіян в Покровську – це тиск ворога психологічно на Україну і всіх союзників

Орбан після виступу Зеленського в Брюсселі: Підтримка, яку Україна отримує від ЄС, включає угорські гроші

Жоден з підрозділів Сил оборони України не перебуває в оточенні у Покровсько-Мирноградській агломерації - Генштаб

Генштаб підтвердив ураження НПЗ у Нижньогородській області РФ і низки об’єктів ворога

Ситуація на покровському напрямку лишається критичною, ворог продовжує накопичення в місті – DeepState

В НАБУ заявляють, що не зобов’язані інформувати Офіс генпрокурора про спостереження за ними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА