Інтерфакс-Україна
22:05 22.03.2022

У Києві затримали двох посібників російських окупантів

1 хв читати
У Києві затримали двох посібників російських окупантів

Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України спільно зі Службою безпеки України та Силами територіальної оборони викрили та затримали двох чоловіків, які сприяли російським військам.

"Підозрілих чоловіків виявили на одному з блокпостів. Жодних документів у них не було. Чітко назвати свої анкетні дані не могли, постійно плуталися в іменах. Але мали з собою зошит із завданнями, зброю та військове захисне екіпірування. Також один із вилучених телефонів був підключений до мобільного оператора РФ, і там вели активну комунікацію з абонентами країни агресора", - розповів голова Нацполіції Ігор Клименко, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України в телеграм-каналі.

Зазначається, що в автомобілі затриманих було включено відеореєстратор, який заборонено використовувати у період воєнного часу.

"Ворожі агенти передані до СБУ. Вони відповідатимуть за злочин проти України", – зазначив Клименко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА