Інтерфакс-Україна
18:06 23.03.2022

Сирія провалює план залучення бойовиків до війни проти України на боці РФ – ГУР

1 хв читати
Сирія провалює план залучення бойовиків до війни проти України на боці РФ – ГУР

Сирія провалює план залучення бойовиків до війни проти України на боці РФ, попередні обіцянки сирійської влади про системне постачання найманців для російської армії не виконуються, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"22 березня відбулася зустріч між командувачем 8-ї бригади в південній сирійській провінції Дера полковником Насімом Абу Ірра та генералом збройних сил РФ Олександром Журавльовим (виконує функції командувача російського угруповання в південних провінціях Сирії). Під час зустрічі російський генерал поставив чітку вимогу сформувати та надати список імен та особистої інформації бойовиків з підрозділів Абу Ірра та Сил оборони Сирії, які готові до участі у війні проти України. Сирійський полковник не дав чіткої відповіді", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

За інформацією ГУР, сирійський полковник пообіцяв вийти на зв'язок після консультацій "з іншими представниками керівного складу 8-ї бригади". Зокрема, на сьогодні попередні обіцянки сирійської влади про системне постачання найманців для російської армії не виконуються.

"Обіцяну "легку прогулянку" змінили повідомлення про запеклі бої та високі втрати росіян. Більшість сирійських військових не готові ризикувати своїм життям заради примарного грошового забезпечення", - йдеться в повідомленні.

Російські оперативники також намагаються домовитися про вербування найманців зі складу 16-ї бригади Сирійської Арабської Республіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

ГАР Міноборони закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт щодо ліквідації незалежності САП та НАБУ – він підриває обороноздатність країни

Віцепремʼєр Качка запевнив єврокомісара Кос: Зобов’язання України щодо вступу в ЄС залишаються повністю чинними

Генпрокурор про зустріч з представниками G7: міжнародні партнери отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання

Падіння баштового крану на майданчику "Київміськбуд" спричинено поривами вітру

Суд призначив гендиректору ДП "Ліси України" заставу у 90 млн грн, захист оскаржуватиме рішення

Майже 65% німців незадоволені роботою Мерца на посаді канцлера - опитування

"Укрзалізниця" законтрактувала у КВБЗ 5 пасажирських вагонів нових моделей

Нідерланди готові зробити "суттєвий внесок" у додаткову протиповітряну оборону України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА