Інтерфакс-Україна
22:07 23.03.2022

Канцлер ФРН Шольц закликав Путіна до припинення вогню в Україні

1 хв читати
Канцлер ФРН Шольц закликав Путіна до припинення вогню в Україні

Канцлер ФРН Олаф Шольц під час чергової телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним закликав якнайшвидше домогтися припинення вогню в Україні.

"Федеральний канцлер Олаф Шольц сьогодні знову говорив телефоном з президентом Росії Володимиром Путіним. Російський лідер поінформував про ініціативи Росії та України щодо пошуку дипломатичного рішення", - повідомляється в пресрелізі федерального уряду ФРН.

"Канцлер закликав президента Росії якнайшвидше домогтися припинення вогню та покращення гуманітарної ситуації", - наголошується в пресрелізі.

Як повідомляється, після розмови з російським лідером Шольц "провів розмову і з президентом України Володимиром Зеленським і почув його оцінку поточної ситуації та переговорного процесу. Вони домовилися підтримувати тісний контакт".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київщина отримала 40 генераторів від литовських партнерів для дитячих будинків сімейного типу

Велика Британія розгляне приєднання до нової програми ЄС з фінансування оборони - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 150 ворожих атак - Генштаб

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА