Інтерфакс-Україна
10:22 24.03.2022

Кулеба закликав країни ЄС не платити за російські нафту й газ рублями

1 хв читати
Кулеба закликав країни ЄС не платити за російські нафту й газ рублями

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав європейські держави не виконувати вимог Москви і не сплачувати за купівлю російських нафти й газу в рублях.

"Якщо будь-яка країна ЄС поступиться принизливим вимогам Путіна платити за нафту і газ у рублях, це буде однаково, що однією рукою допомагати Україні, а іншою - допомагати росіянам убивати українців", - написав Кулеба у твіттері в четвер.

Він також закликав "відповідні країни зробити мудрий і відповідальний вибір".

Напередодні президент Росії Володимир Путін заявив, що оплата постачання російського газу на експорт до т.зв. недружних країн перетворюється на російські рублі. Він доручив ЦБ РФ та уряду за тиждень визначити порядок операцій із купівлі рублів на внутрішньому ринку РФ покупцями російського газу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

Столичні торговельні центри обмежили зовнішнє освітлення фасадів і рекламних екранів

Французькі військові розпочнуть у лютому тримісячні навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА