Інтерфакс-Україна
16:06 24.03.2022

67% білорусів - проти обстрілів України російськими військами з території Білорусі, - дослідження Chatham House

1 хв читати
67% білорусів - проти обстрілів України російськими військами з території Білорусі, - дослідження Chatham House

Майже половина білорусів виступають за негайне виведення військ РФ із території країни. Про це свідчать результати дослідження Chatham House. Опитування було проведено 5-14 березня.

39% опитаних заявили, що російські війська мають негайно вивести з території РБ.

Крім того, білорусам поставили запитання про їхнє ставлення до обстрілів України з території РБ. 67% заявили, що вони категорично проти.

Також за результатами опитування 60% білорусів очікують погіршення умов життя у зв'язку з військовим вторгненням Росії в Україну.

Результати опитування надав Григорій Астапеня, директор "Білоруської ініціативи" Chatham House.

Chatham House опитав 896 респондентів з 5 по 14 березня 2022 року. Вибірка відповідає структурі міського населення Білорусі та скоригована за статтю, віком, розміром населених пунктів і рівнем освіти.

Опитування було проведено за допомогою інтернет-інтерв'ю (CAWI), що практично означає, що вибірка була обмежена до користувачів інтернету. Хоча, згідно з різними джерелами, 75-82% населення Білорусі використовує інтернет, інтернет-користувачі більш економічно та соціально активні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мадяр" Бровді відреагував на заяву Угорщини щодо заборони в'їзду до цієї країни та до Шенгенської зони

Внаслідок ворожого обстрілу Куп’янська один загиблий, двоє постраждалих

Ляєн: Україні потрібні гарантії безпеки, які перетворять її на сталевого дикобраза

Зеленський доручив МЗС з'ясувати всі факти щодо рішення Угорщини заборонити в'їзд військовому

Петиція до Кабміну про обмеження друку і розповсюдження російськомовної книги набрала 25 тис. голосів

Київський фунікулер тимчасово зупинено через поліцейські заходи

Київ закликав глав держав ШОС висловити свою позицію щодо удару РФ по Україні

Ердоган у розмові із Зеленським: Туреччина готова зробити все можливе для сприяння контактам на високому рівні заради миру

Афілійована з РПЦ УПЦ (МП) через 60 днів позбудеться прав на користування державним і комунальним майном - закон

Умєров прибув до Туреччини, зустрівся з міністром оборони та главою МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА