Інтерфакс-Україна
20:20 24.03.2022

Байден виступає за виключення Росії з G20, а якщо це виявиться неможливим – пропонує запросити на саміт Україну

1 хв читати
Байден виступає за виключення Росії з G20, а якщо це виявиться неможливим – пропонує запросити на саміт Україну

Президент США Джо Байден виступає за виключення Росії з G20, проте при цьому він припустив, що може не досягти цієї мети.

"Так. Проте рішення залежить від самої групи G20", - сказав він у четвер на пресконференції в Брюсселі, відповідаючи на питання про те, чи підтримує він ідею виключення РФ з G20 у світлі її вторгнення в Україну.

"Якщо це не вдасться зробити, тоді нам слід запросити Україну на зустріч", - додав Байден, говорячи про саміт G20, який має відбутися пізніше у 2022 році.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Алієв обговорили дипломатичні зусилля задля миру в Україні

"ДТЕК" у вересні повернув електропостачання понад 424 тис. абонентів у чотирьох областях та Києві після обстрілів

Зеленський та прем'єр Швеції обговорили питання безпеки, а також підтримку України "вже зараз"

Зеленський і Мелоні обговорили підготовку до наступного засідання "Коаліції охочих"

Галущенко представив першого керівника межрегіонального управління, призначеного після зміни структури Мін'юсту

Вступ України до ЄС сприятиме захисту від автократичної системи Путіна, переконана єврокомісарка Кос

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн, Коштою і Фредеріксен євроінтеграцію України та "Стіну дронів"

"Чернігівобленерго" вводить додаткові відключення споживачів понад встановлений графік

Міненерго узгодило з НР "Укренерго" пріоритети діяльності й вітає її рішення продовжити роботу Зайченка як керівника

Новий функціонал маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence - "Конструктор дронів" презентували АОЗ та ДОТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА