Інтерфакс-Україна
11:13 25.03.2022

Російську співачку Чичеріну буде оголошено в розшук за посягання на територіальну цілісність України та наругу над українським прапором – Офіс генпрокурора

1 хв читати
Російську співачку Чичеріну буде оголошено в розшук за посягання на територіальну цілісність України та наругу над українським прапором – Офіс генпрокурора

 Російську співачку Юлію Чичеріну, яка брала участь у демонтажі прапора України в Енергодарі Запорізької області, буде оголошено в міжнародний розшук за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України та наругу над українським прапором.

"За даними слідства, артистка прибула до Запорізької області для підтримки військовослужбовців РФ. Разом з окупантами вона зняла з даху будівлі мерії Енергодара український прапор", - йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора у телеграм-каналі в п'ятницю.

У прокуратурі зазначають, що співачка неодноразово виправдовувала дії військово-політичного керівництва держави-агресора, закликала до захоплення збройними силами територій України, підтримувала окупацію частин Луганської та Донецької областей.

"Російській співачці повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність України та наругу над Державним прапором (ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 338 КК України)", - наголошується в повідомленні.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова на своїй сторінці у фейсбуці написала, звертаючись до Чичеріної: "Українські прокурори, українські поліцейські департаменту кіберполіції та слідчі Головного слідчого управління СБУ спільно ухвалили рішення про зміну вашого процесуального статусу, і відтепер ви підозрювана особа у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст.110, ч. 1 ст. 338 КК України".

Генпрокурор додала: "З усіма подробицями ви зможете ознайомитися, вже безпосередньо проаналізувавши текст підозри. Українські прокурори найближчим часом ініціюють процес оголошення вас у міжнародний розшук".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

Київ вітає санкції ЄС проти російських пропагандистів та виступає за розширення списку таких осіб

Глава МВС: з початку цього року підрозділи Нацгвардії знищили та уразили 30 ворожих танків та 11 систем РЕБ

Енергокомітет Ради планує запросити на найближче засідання всю керівну команду Міненерго та провести спецзустріч з Кличком

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА