Інтерфакс-Україна
08:00 26.03.2022

Рятувальники підвозять воду до населених пунктів Запорізької області, де немає водопостачання через обстріли

1 хв читати
Рятувальники підвозять воду до населених пунктів Запорізької області, де немає водопостачання через обстріли

Рятувальники ДСНС Запорізької області минулої доби п'ятниці, 25 березня, надавали допомогу у підвезенні технічної води до населених пунктів, які залишилися без водопостачання в результаті обстрілів.

"За добу рятувальники надали допомогу у підвезенні технічної води для населення м. Гуляйполе. У результаті обстрілів окупантів у населених пунктах відсутнє водопостачання. Загалом співробітники ДСНС підвезли 22 тонни технічної води", – йдеться у ранковому зведенні в фейсбуці в суботу.

Зазначається, що від ГУ ДСНС залучалася 1 одиниця техніки та 5 фахівців особового складу.

Крім того, у м. Токмак рятувальники допомогли місцевим у приготуванні їжі та надали польову кухню.

"Підрозділи ДСНС перебувають у підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій", – повідомили у ДСНС.

Протягом доби рятувальники ліквідували 19 пожеж, не пов'язаних із військовими діями у Запоріжжі, Токмаку, Запорізькому, Василівському, Бердянському та Мелітопольському районах. Жертв і постраждалих немає", – сказано в зведенні.

Загалом для ліквідації наслідків подій залучалося 32 одиниці техніки та 122 рятувальники.

 

 

ОСТАННЄ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА