Інтерфакс-Україна
11:51 26.03.2022

У Києві та області знову півторадобова комендантська година: з 20.00 суботи до 7.00 понеділка

1 хв читати
У Києві та області знову півторадобова комендантська година: з 20.00 суботи до 7.00 понеділка

У Києві та Київській області знову запроваджується посилена комендантська година: з 20.00 суботи до 7.00 понеділка, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Комендантська година в Києві та області, за рішенням військового командування, знову буде посилена. І триватиме з 20:00 сьогоднішнього вечора до 7:00 ранку понеділка – 28 березня", - йдеться в повідомленні Кличка в телеграм-каналі в суботу.

У повідомленні наголошується, що по місту під час комендантської години може пересуватися тільки транспорт за спецперепустками.

"Кияни можуть вийти на вулицю тільки для того, щоб пройти до укриття за сигналом тривоги. Громадський транспорт, магазини, аптеки, заправки не працюватимуть", - повідомив мер столиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

ISW: російські війська просунулися у Донецькій області, але не мали успіху на південних теренах

Двоє коригувальників ворожих ударів з Миколаївщини засуджені до 15 років тюрми

Асоціація операторів грального бізнесу створена в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА