Інтерфакс-Україна
14:08 26.03.2022

Жителі Славутича чинять героїчний спротив загарбникам - Арестович

1 хв читати
Жителі Славутича чинять героїчний спротив загарбникам - Арестович

На карті України з'явилася нова гаряча точка - Славутич, жителі якого чинять героїчний опір загарбникам, повідомив на брифінгу в суботу радник глави офісу президента Олесей Арестович.

"Зараз на площі проходить величезний мітинг з українськими прапорами, місто-герой, місто ліквідаторів дає відсіч російським загарбникам", - сказав він.

За його словами, противник продовжує зосереджувати свої зусилля на Маріуполі, йдуть вуличні бої, намагається наступати в районі Ізюма і проводити певні тактичні дії на Київщині.

ЗСУ, за словами Арестовича, проводять стратегічну оборонну операцію, в деяких місцях контратакують

Орієнтовні втрати противника на цю добу становлять понад 16 400 убитих, 575 танків, 1640 бойових машин, 293 артилерійські системи і 92 системи РСЗВ, 51 засіб ППО, 117 літаків, 127 вертольотів, 56 БПЛА, 1131 одиниця автомобільної техніки, 7 кораблів і катерів, 190 одиниць спецтехніки, 2 установки "Іскандер".

1 квітня, сказав Арестович, в РФ починається кампанія з призову строковиків.

"Наша розвідка відзначає різке падіння частки контрактників у ЗС РФ. Можемо очікувати, що путінський режим пожене вперед строковиків. Мами Росії, подумайте, чи треба вам це, якщо ні – робіть відповідні дії, бережіть своїх синів" - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС України відвідав Харків разом із колегами з Норвегії

РФ порушила домовленість про взаємне припинення ударів по об'єктах енергетики під час нічного обстрілу Херсона, будемо чекати на реакцію США – Зеленський

"Морське перемир’я" стосується всіх українських портів чорноморського регіону, про відновлення "зернової ініціативи" домовленості не було - МЗС

Зеленський: я не боюсь жодного формату перемовин, але Путін до прямих переговорів не готовий

Україна ще не обговорювала з США, що ті зможуть дати для гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про результати саміту в Парижі: ми не збираємось здавати свої землі і незалежність, для Путіна це поганий сигнал

Тиша в Чорному морі була потрібна саме РФ, бо український коридор давно працював без них – Зеленський

Зеленський: Україна проти присутності ОБСЄ замість військового контингенту – у них інший функціонал, РФ їх не боїться

Зеленський відзначає збільшення кількості пропозицій щодо контингенту від лідерів різних країн

Активність російських військ знов знизилась на курському напрямку, але продовжує рости щільність авіабомбардувань та обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА