Інтерфакс-Україна
21:55 26.03.2022

Зеленський і Петков обговорили гуманітарну ситуацію в населених пунктах України

1 хв читати
Зеленський і Петков обговорили гуманітарну ситуацію в населених пунктах України

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Болгарії Кирило Петков обговорили критичну гуманітарну ситуацію в населених пунктах України.

"Провів конструктивну розмову з прем'єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим. Поінформував про хід протидії російській агресії. Обговорили критичну гуманітарну ситуацію в українських містах і селах. Ми маємо спільно зупинити гуманітарну катастрофу!", - написав Зеленський у твіттері в суботу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула жінка, ще одна дістала поранень у Слов'янську через ворожу атаку ФАБ-250

На Львівщинв розпочато інвентаризацію мозаїк

У Києві без тепла залишаються 693 будинки – Кулеба

Міністр оборони про боротьбу з російськими БпЛА з супутниковим інтернетом: в Україні зможуть працювати тільки верифіковані Starlink

Дві жінки та 4-річний хлопчик зазнали поранень через атаку БпЛА у Запоріжжі

Буданов привітав воєнних розвідників з Днем департаменту активних дій ГУР

Екстрені відключення знову застосовані у Києві – Yasno

Три жінки отримали травми через атаку БпЛА на пологовий у Запоріжжі — ДСНС

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА