Інтерфакс-Україна
09:00 27.03.2022

Ворог завдав удару забороненими касетними боєприпасами по Красногорівці

1 хв читати
Ворог завдав удару забороненими касетними боєприпасами по Красногорівці

Агресор завдав удару забороненими касетними боєприпасами по житловому району міста Красногорівка Донецької області, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

"Ворог здійснив удар з реактивних систем залпового вогню "Торнадо-С" по житловому сектору міста Красногорівка. Російські війська застосували заборонені касетні боєприпаси. Боєприпаси впали посеред вулиць приватного сектору. Наразі поліція оточила небезпечний район. Вибухотехніки поліції та ДСНС виявляють та знешкоджують бойові кумулятивні елементи", - йдеться у повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в неділю.

У МВС попереджають, що "час самоліквідації елементів може становити до 40 годин, тобто перебувати поруч з ними - смертельно небезпечно. Закликаємо мешканців міста бути максимально обережними та не наближатися до боєприпасів".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з Аль Хашимі співпрацю в розвитку портової інфраструктури й аграрній сфері

МВФ затвердив 8-й перегляд програми EFF для України та виділяє транш $0,5 млрд

Келлог назвав коментарі Пєскова про гальмування мирних переговорів з боку США й України безпідставними

Галущенко і Райт обговорили наступний паливний сезон в Україні - Міненерго

МВФ затвердив 8-й перегляд програми EFF для України та виділяє транш $0,5 млрд

Зеленський підписав указ про синхронізацію з 13 та 14 пакетами санкцій ЄС

Зеленський провів нараду щодо підготовки до опалювального сезону

Україна закликає країни FATF включити РФ до переліку юрисдикцій високого ризику – Шмигаль

Україна готує відповідь на нарощування РФ дронових ударів – Зеленський

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА