Інтерфакс-Україна
13:19 27.03.2022

Путін може спробувати нав'язати Україні "корейський" сценарій, вважає керівник ГУР

2 хв читати
Путін може спробувати нав'язати Україні "корейський" сценарій, вважає керівник ГУР

Є підстави вважати, що президент РФ Володимир Путін розглядає "корейський" сценарій для України, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов.

"Після невдач під Києвом і неможливості повалити центральну владу України Путін вже змінює головні оперативні напрямки — це Південь і Схід. Є підстави вважати, що він розглядає корейський сценарій для України. Тобто спробує нав'язати лінію розподілу між неокупованими і окупованими регіонами нашої країни. Фактично це спроба створити в Україні Північну і Південну Корею. Адже проковтнути всю державу він точно не в силі", - цитує пресслужба ГУР Міноборони Буданова.

Він переконаний, що для російського фашистського режиму, як і раніше, актуальним залишається питання встановлення сухопутного коридору в Крим. Але для реалізації цього плану є головна проблема - незламний український Маріуполь, який скував значні сили ворога.

"Окупанти спробують сколотити окуповані території в єдине квазідержавне утворення, яке будуть протиставляти незалежній Україні. Ми вже бачимо спробу створити "паралельні" органи влади на окупованих територіях і змусити людей відмовитися від гривні. Можливо, вони захочуть поторгуватися за це і на міжнародному рівні", - сказав керівник ГУР.

Водночас він зазначив, що спротив і мітинги українських громадян на окупованих територіях, контратаки ЗСУ і поступове звільнення територій суттєво ускладнюють реалізацію планів ворога.

"Крім того, скоро починається сезон тотального українського партизанського сафарі. Тоді для росіян залишиться один актуальний сценарій - як вижити", – підсумував Буданов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На фронті відбулося 77 боєзіткнень, з них майже половина – на покровському напрямку

Мінімальне грошове забезпечення військового, який виконує бойові завдання, на сьогодні становить понад 50 тис грн/міс. - Свириденко

Понад пів тисячі жителів Полтавщини лишилися без світла через аварійне відключення

Сійярто анонсував зустріч з Сибігою у Будапешті цього тижня

Трамп сказав, що дізнається всі подробиці про вбивство української біженки Ірини Заруцької

Сіярто: Трамп не надсилав повідомлень, що Угорщина повинна припинити купувати російську нафту

Лише 1% отримувачів грантів за програмою "Власна справа" не виконують умови - Соболев

Апеляційний суд залишив під вартою працівника НАБУ Гусарова - ЗМІ

Ділки з Дніпра налагодили схему постачання в РФ сільгосппродукції - прокуратура

Генсек НАТО відвідає Велику Британію у вівторок для участі у "Рамштайні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА