Інтерфакс-Україна
15:59 28.03.2022

Велика кількість російських підрозділів виводить війська до РФ і Білорусі, щоб відновити їх боєздатність і поповнити боєприпаси, - Міноборони

1 хв читати

Досить велика кількість російських підрозділів змушена виводити свої війська за межі України, на територію Росії чи територію Білорусі, щоб відновити їх боєздатність, поповнити боєприпаси, повідомив речник міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

"Досить велика кількість російських підрозділів змушена виводити свої війська за межі України, на територію Росії або територію Білорусі, щоб відновити їх боєздатність, поповнити боєприпаси, оскільки наявними силами та засобами в певних районах російська армія наступальних дій вести вже не може, оскільки не створила відповідного ударного угруповання", - сказав Мотузяник на брифінгу в українському медіацентрі в Києві в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд в Одесі оголосив вирок у справі про замах на громадського активіста – 14 років ув'язнення

Директорка Лувру визнала слабкість системи охорони музею і виступила за розміщення відділення поліції на його території

В Україні запустили платформу для пошуку вакансій з житлом для ВПО "Прихисток.Робота"

Сікорський побажав "Мадяру" добити "Дружбу"

На Сумщині поранено 12 осіб через ворожу атаку дроном по автівках на жвавій ділянці дороги

На Сумщині поранено 12 осіб через ворожу атаку дроном по автівках на жвавій ділянці дороги

Національна асоціація лобістів України та видання "Юридична практика" запускають Вищу школу лобізму

Помер колишній головний архітектор Києва Василь Присяжнюк

Сербія як країна-кандидат має слідувати зовнішній політиці ЄС, включно із санкціями проти РФ - Європарламент

Україні потрібна підтримка для зміцнення оборони та безпеки всієї Європи – Сибіга головам МЗС країн-партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА