07:52 29.03.2022

Російські окупанти вже знаходяться на відстані 60 км від Кривого Рогу на деяких напрямках – Вілкул

1 хв читати
Російські окупанти вже знаходяться на відстані 60 км від Кривого Рогу на деяких напрямках – Вілкул

Російські окупанти на деяких напрямках вже знаходяться на відстані 60 км від міста Кривий Ріг, повідомив голова військової адміністрації Олександр Вілкул.

"Ворога уже не просто зупинено на усіх напрямках, а вже й відкинуто назад – від далеких підступів до міста (Кривий Ріг – ІФ). Сьогодні звільнено ще кілька населених пунктів Херсонської області. І окупанти вже не знаходяться на відстані ближче ніж 40 км від міста, а на деяких напрямках – і 60 км", – зазначив він у своєму відеозверненні.

Вілкул наголосив, що лінія зіткнення наразі перебуває вже не на кордоні з Дніпропетровською областю, а це вже Херсонська область.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА