09:31 30.03.2022

На ізюмському напрямку тривають активні бої - Синєгубов

1 хв читати
На ізюмському напрямку тривають активні бої - Синєгубов

Протягом минулої доби ЗС РФ продовжували обстрілювати житлові райони та об'єкти цивільної інфраструктури Харкова та районів області, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"За минулу добу російські окупаційні війська постійно завдавали артилерійських, мінометних обстрілів, обстрілів із РСЗВ, всього – 39 разів: це райони Салтівки, Олексіївки, Холодної Гори, ХТЗ, Чугуєва, Дергачів. Також зафіксували близько 180 обстрілів противником з РСЗВ типу "Град", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Через обстріли були пожежі в Київському, Шевченківському та Московському районах Харкова. Пошкоджені житлові будинки, об'єкти торгівлі та інші об'єкти цивільної інфраструктури, жертв та постраждалих немає.

Синєгубов зазначив, що не припиняється активність ворожих безпілотників із метою розвідати позиції українських підрозділів.

"За даними Штабу оборони, ворожої авіації по місту Харків не спостерігали. Але продовжується активність ворожих безпілотних літальних апаратів, які розвідують позиції підрозділів ЗСУ, ТРО та НГУ", - написав Синєгубов.

Він повідомив також, що на ізюмському напрямку тривають бої.

"Тривають активні бої в ізюмському напрямку. У цьому районі Збройні сили за добу збили один винищувач та один безпілотник ворога", - написав Синєгубов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА