Інтерфакс-Україна
10:05 30.03.2022

В Україні в середу планується відкрити три гуманітарні коридори – Верещук

1 хв читати
В Україні в середу планується відкрити три гуманітарні коридори – Верещук

В Україні на середу погоджено роботу трьох гуманітарних коридорів, повідомила віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Погоджено три гуманітарні коридори: для евакуації маріупольців та доставки гуманітарної допомоги у м. Бердянськ, доставки гуманітарної допомоги та евакуації людей з м. Мелітополя, а також для проїзду колони людей власним транспортом з міста Енергодара до Запоріжжя", - сказала Верещук на брифінгу в середу.

Вона уточнила, що сформовані колони автобусів для евакуації та вантажівки з гумидопомогою вже вирушили з м. Запоріжжя.

"Ми вимагаємо від окупаційних військ дотримуватися взятих на себе зобов'язань та пропустити гуманітарні колони через блокпости", - наголосила міністр.

Верещук додала, що дорогою назад до гуманітарних колон із Бердянська та Мелітополя зможу приєднатися люди на власному транспорті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА