Інтерфакс-Україна
14:29 30.03.2022

Із-під завалів будівлі Миколаївської ОДА деблоковано тіла 14 людей, ще одна людина померла в реанімації

1 хв читати
Із-під завалів будівлі Миколаївської ОДА деблоковано тіла 14 людей, ще одна людина померла в реанімації

Із-під завалів будівлі Миколаївської облдержадміністрації, пошкодженої обстрілом окупантів, деблоковано тіла 14 загиблих, ще одна людина померла від травм у реанімації, повідомляє головне управління ДСНС України в Миколаївській області.

"Станом на 12:30 30 березня під час пошуково-рятувальних робіт у будівлі Миколаївської облдержадміністрації з-під завалів деблоковано тіла 14 загиблих людей, одна особа померла в реанімаційному відділенні лікарні", - йдеться у повідомленні облуправління, розміщеному на сторінці у фейсбуці.

У повідомленні зазначається, що до рятувальних робіт залучено 63 рятувальники, 12 одиниць техніки ДСНС, роботи ще не завершено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА