Інтерфакс-Україна
14:52 31.03.2022

ГУР Міноборони закликало білоруських військових відмовитися від участі у злочинній агресії РФ проти України

1 хв читати
ГУР Міноборони закликало білоруських військових відмовитися від участі у злочинній агресії РФ проти України

Головне управління розвідки Міністерства оборони України звернулося до військовослужбовців білоруських збройних сил та закликало їх відмовитися від участі у злочинній агресії Росії проти України.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України вкотре наголошує, що Україна ніколи не становила загрози, не планувала і надалі не планує жодних агресивних дій щодо Білорусі. Водночас військова розвідка України звертається до військовослужбовців білоруських збройних сил і закликає їх відмовитися від участі у злочинній агресії Росії проти нашої країни", - йдеться у повідомленні ГУР Міноборони у фейсбуці у четвер.

У відомстві наголосили, що скоєні щодня окупантами злочини проти мирного населення, зокрема проти ні в чому не винних дітей та жінок, не мають нічого спільного з військовою доблестю, офіцерською честю та обов'язком перед Білоруссю.

"Також запевняємо вас, що ми маємо в своєму розпорядженні повні персональні дані всіх військовослужбовців, а також їхніх родичів, зі складу підрозділів збройних сил Білорусі, яких намагаються втягнути в ганебну, чужу для них і явно програшну війну проти України. Сподіваємось на вашу розсудливість. Серйозність наших заяв підтверджуватимемо публікацією відповідної інформації", - зазначили в ГУР.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цехи українських брендів одягу Uneed і Maiklen знищено під час масованої атаки на Львів 12 липня

Внаслідок ворожого авіаудару в селі на Харківщині одна людина загинула, ще чотири постраждали

Ворожий БпЛА атакував один із навчальних закладів Сумщини, є поранені

Макрон: Оборонний бюджет Франції сягне 64 млрд євро до 2027 року

Негода знеструмила 24 населені пункти у чотирьох областях, енергоспоживання на початку тижня зростає – "Укренерго"

Бренди Livy та Maison Close будуть представлені у ТРЦ Ocean Mall

Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

У Києві проходить акція з вимогою звільнити Вітренка з Міносвіти і не допустити його призначення міністром

Правоохоронці викрили двох жінок, які намагалися підірвати суддю та підпалили автівку військового

ЦПД про матеріал NYT з Курщини: У війні, де одна сторона є агресором, нейтральність без контексту стає дезінформацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА