Інтерфакс-Україна
19:25 31.03.2022

Відчайдушні спроби російських окупантів підірвати демократію в Україні мають бути припинені

1 хв читати
Відчайдушні спроби російських окупантів підірвати демократію в Україні мають бути припинені

Посли країн "Великої сімки" засуджують дії російських окупантів, які викрадають громадських активістів, журналістів та місцевих політиків на тимчасово зайнятих загарбниками територіях України.

"Посли країн G7 засуджують триваюче жалюгідне викрадення цивільних осіб російськими військами в Україні, включаючи журналістів, громадських активістів, мерів і місцевих чиновників. Ці відчайдушні спроби підірвати демократію в Україні мають бути припинені", - йдеться у заяві послів у твіттері в четвер.

У ній уточнюється, що посли віддають належне місцевим чиновникам по всій Україні, які забезпечують захист своїх громад та підтримують їхніх мешканців.

"Їхня (місцевих чиновників – ІФ) стійкість під надзвичайним тиском є яскравим прикладом відданості державній службі", - підсумували посли.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американській стороні не подобається слово "репарація", вони говорять про компенсацію з боку РФ – Зеленський

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

Зеленський: Для прийняття 20-пунктного мирного плану може бути створена чотиристороння робоча група за участю РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА