Інтерфакс-Україна
22:15 31.03.2022

ЗС України звільнили с.Вишеград у Київській області – заступник міністра оборони Маляр

1 хв читати
ЗС України звільнили с.Вишеград у Київській області – заступник міністра оборони Маляр

Збройні сили України у четвер звільнили с.Вишеград (Київська обл.) від російських окупантів, повідомила заступник міністра оборони України Анна Маляр.

В ефірі національного телемарафону Маляр розповіла, що раніше поширена інформація про нібито звільнення від російських загарбників м. Вишгород у Київській області не відповідає дійсності, оскільки зазначене місто не було захоплене окупантами.

При цьому, відповідаючи на запитання ведучого, заступник міністра оборони уточнила, що окупантів вдалося вибити з села Вишеград Бучанського району.

"Так буває, оскільки у нас дуже багато зараз інформації. Бойові дії ведуться практично по всій країні. І якщо свого часу ми зосереджувалися на Донецькій та Луганській областях, і вся країна знала населені пункти (у зазначених областях – ІФ), було все просто і очевидно. Зараз справді складно. Обмовки трапляються і бувають помилки образливі. Але якщо вони є, то важливо їх виправити", - підсумувала Маляр.

Раніше заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич заявив, що українській армії вдалося відновити контроль над Вишгородом. "Вишгород уже наш, під контролем. Найближчим часом, як я вже сказав, ми матимемо дуже хороші новини", - сказав він під час брифінгу в четвер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА