Інтерфакс-Україна
15:40 01.04.2022

У п'ятницю працюють дев'ять "зелених коридорів" у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях – Верещук

1 хв читати
У п'ятницю працюють дев'ять "зелених коридорів" у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях – Верещук

Дев'ять гуманітарних коридорів відкрито у п'ятницю, 1 квітня, в Україні з Маріуполя, Енергодару, Бердянська та Мелітополя до Запоріжжя, а також із Рубіжного, Сєвєродонецька, Попасної, Лисичанська та с. Нижнього до Бахмуту Донецької області, повідомила віцепрем'єр - міністр з питань тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"З Маріуполя до Запоріжжя на приватному транспорті: Маріуполь – Мангуш – Бердянськ – Токмак – Василівка – Кам'янське – Запоріжжя. З Енергодару до Запоріжжя на приватному транспорті: Енергодар – Дніпрорудне – Василівка – Запоріжжя", - написала Верещук у телеграмі у п'ятницю.

Крім того, коридорами Бердянськ–Запоріжжя (через Токмак, Василівку та Кам'янське) та Мелітополь–Запоріжжя (через Василівку) слідуватимуть автобуси та приватні автомобілі.

За словами віцепрем'єра, у п'ятницю також працюватимуть коридори для евакуації з міст Рубіжного, Сєвєродонецька, Попасної та Лисичанська, а також с. Нижнього Луганської області до м. Бахмуту Донецької області. З Рубіжного коридор пролягатиме через Сєвєродонецьк та Лисичанськ, з Нижнього – через Гірське та Лисичанськ, уточнила Верещук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві та області, на Одещині застосовані екстрені відключення - ДТЕК

У Київському метрополітені призупинено рух поїздів і роботу ескалаторів - КМДА

ЦВК взяла до уваги факт припинення повноважень нардепа Саламахи

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА