Інтерфакс-Україна
07:04 02.04.2022

Відповідальність призначених окупантами на півдні України "гауляйтерів" неминуча

1 хв читати
Відповідальність призначених окупантами на півдні України "гауляйтерів" неминуча

Президент України Володимир Зеленський заявив, що відповідальність для призначених російськими окупантами на півдні України так званих "гауляйтерів" буде неминучою.

"Нерозумний першоквітневий жарт окупанти зіграли з деякими жителями південних районів України, куди російські війська тимчасово зайшли. Там призначають якихось "гауляйтерів", якихось тимчасових керівників. І ще погрожують працівникам підприємств та органів влади, щоб співпрацювати з цими обманутими призначенцями. Моє повідомлення для них просте: відповідальність за колаборацію неминуча", - заявив Зеленський у відеозверненні в ніч проти суботи.

За його словами, коли настане така відповідальність, питання другорядне.

"Завтра чи післязавтра – це питання другорядне. Головне – неминучість того, що справедливість буде відновлена. Тому кожен, хто пішов у "гауляйтери", може вже робити собі прописку десь у Ростові. А за співпрацю з ними чи з окупантами будуть проблеми. Це останнє попередження", - додав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА