Інтерфакс-Україна
07:00 03.04.2022

Метою російських військ є захоплення Донбасу та півдня України – Зеленський

1 хв читати
Метою російських військ є захоплення Донбасу та півдня України – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що метою російських військ є захоплення Донбасу та півдня України.

"У чому ціль російських військ? Вони хочуть захопити і Донбас, і південь України. У чому наша мета? Захистити нас, нашу свободу, нашу землю, наших людей. Робити все для захисту", - сказав він у ніч із суботи на неділю у традиційному відеозверненні.

За словами президента, ми "посилюємо оборону на східному напрямку та на Донбасі. Свідомі того, що ворог має резерви посилення тиску на сході держави".

"Наш героїчний Маріуполь продовжує стримувати значну частину ворожих сил. Завдяки цьому опору, завдяки мужності та стійкості інших наших міст Україна отримала безцінний час. Той час, який дозволяє ламати тактику ворога і послаблювати його можливості", - сказав президент.

Він також зазначив, що "наші захисники і захисниці продовжують повертати контроль над громадами у Київській та Чернігівській областях. Усе більше українських національних прапорів у районах, які були тимчасово окуповані. Збройні сили України не відпускають загарбників без бою. Завдають вогневого ураження".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА