Інтерфакс-Україна
16:16 03.04.2022

Грузія підтримує Україну, але не приєднається до санкцій проти Росії - прем'єр

1 хв читати
Грузія підтримує Україну, але не приєднається до санкцій проти Росії - прем'єр

Грузія не приєднається до економічних санкцій проти Росії, з огляду на інтереси країни і народу, заявив глава грузинського уряду Іраклій Гарібашвілі.

"У перший же день, і сьогодні, і завтра, завжди і скрізь буду діяти відповідно до інтересів нашої країни, нашого народу. Це рішення ніхто не змусить мене змінити. Те, що прийнятно для національних інтересів нашої країни та інтересів народу, тільки таку політику я проводитиму... З боку Грузії економічних санкцій не буде", - сказав Гарібашвілі журналістам у неділю.

За його словами, Грузія на політичному рівні, у всіх форматах підтримує Україну.

"Ми хочемо миру, стабільності та розвитку. Це потрібно сьогодні нашій країні. Війна нікому не потрібна. І для запобігання війні будь-який лідер країни - патріот повинен робити все можливе", - заявив Гарібашвілі.

Він також не схвалює участь добровольців у бойових діях в Україні і закликає громадян висловлювати солідарність з українським народом у будь-якій іншій формі, включно з наданням гуманітарної допомоги.

Гарібашвілі повідомив, що Грузія вже відправила в Україну до 400 тонн гумдопомоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Макроном посилення ППО та використання заморожених російських активів

Данський аеропорт Ольборга закрито через наявність дронів у повітряному просторі - ЗМІ

Сибіга обговорив із NB8 результати зустрічі Зеленського з Трампом та подальші кроки для просування миру

Зеленський обговорив з генсеком НАТО ефективність ініціативи PURL та загрози ескалації Росії

Сибіга: разом ми прийняли Нью-Йоркську декларацію і підтвердили, що Крим - це Україна

Зеленський подякував королю Швеції за підтримку та обговорив участь країни в відбудові України

Нью-Йоркська декларація Міжнародної Кримської платформи закликає РФ припинити агресію в Україні

"УЗ" повідомила про знеструмлення дільниць на Миколаївщині та Кіровоградщині, очікуються затримки поїздів

МВФ попередньо оцінює незакриту потребу України в міжнародному фінансуванні на 4 роки у $65 млрд – Підласа

Зеленський: Україна та Сирія підписали Спільне комюніке про відновлення дипломатичних відносин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА