Інтерфакс-Україна
07:31 05.04.2022

Австралія забороняє експорт предметів розкоші до Росії

1 хв читати
Австралія забороняє експорт предметів розкоші до Росії

Австралія вводить заборону на експорт до Росії певних предметів розкоші через агресію в Україну, повідомляє МЗС країни.

"Австралія заборонить постачання, продаж або передачу певних предметів розкоші прямо чи опосередковано до Росії, для використання в Росії або на користь Росії", - йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті міністерства.

Серед товарів, що підпадають під заборону, ікра, трюфелі, вина, тютюнова продукція, ювелірні прикраси, парфуми, шкіра, деякі види електроніки, музичні інструменти, предмети мистецтва та інше.

Ці санкції набирають чинності 7 квітня 2022 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося засідання Північноатлантичної ради, після обіду – зустріч керівників оборонних відомств країн НАТО

СБУ затримала агента РФ – 37-річного херсонця, який готував прорив російських ДРГ на правобережжя області

Ердоган обговорив з Путіним війну в Україні

Соболев представив нардепам пріоритети міністерства в галузі охорони довкілля

Раді пропонують прийняти за основу законопроєкт про виплати на лікування військовим, звільненим з полону

В Резерв+ додали функцію сплати штрафу за непостановку на військовий облік за новою адресою

Директор ДБР: Задокументовано понад 1 млн грн хабарів за переправлення ухилянтів

Британія готова розгорнути до 30 тис. військових в Україні не на фронті - ЗМІ

Ворожий дрон влучив в автівку на Дніпропетровщині, загинув чоловік

Якщо УПЦ (МП) не виконає припис Держетнополітики, її визнають афілійованою з РПЦ і подадуть позов про припинення - голова Служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА