Інтерфакс-Україна
08:05 05.04.2022

США мають намір ініціювати виключення Росії з Ради ООН з прав людини

1 хв читати
США мають намір ініціювати виключення Росії з Ради ООН з прав людини

Постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що домагатиметься виключення Росії з Ради ООН з прав людини (СПЛ).

Вона повідомила на пресконференції в Бухаресті, де перебувала з візитом, що винесе це питання на розгляд РБ ООН у середу відразу після повернення до Нью-Йорка, і очікує, що Генасамблея розгляне це питання вже у четвер.

Потім в інтерв'ю NPR Томас-Грінфілд висловила думку, що виключення Росії зі складу членів СПЛ "буде символічним", оскільки, за її словами, РФ "зробила все можливе, щоб, на мою думку, завдати шкоди міжнародному порядку та поставити під загрозу цінності ООН".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА