Інтерфакс-Україна
13:49 05.04.2022

Напади військ агресора на заклади охорони здоров'я є неприйнятними – глава Бюро ВООЗ в Україні

1 хв читати
Напади військ агресора на заклади охорони здоров'я є неприйнятними – глава Бюро ВООЗ в Україні

Напади військ агресора на українські заклади охорони здоров'я є неприйнятними, вважає голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіт.

"Ми спостерігаємо атаки та удари по закладах охорони здоров'я. ВООЗ відстежує цю інформацію, перевіряє, верифікує та валідує. Станом на сьогодні ми бачимо, що сталося 85 ударів по закладах. Це неприйнятно", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Хабіт наголосив, що атаки на заклади охорони здоров'я "загрожують лікарям, медсестрам, іншому медичному персоналу, в такій ситуації багато людей бояться відвідувати медичні заклади".

Хабіт зазначив, що в Україні з початку війни, за даними ООН, понад 10 млн людей стали вимушеними переселенцями: близько 6,5 млн стали внутрішньо переміщеними особами, близько 4 млн біженців залишили територію України та виїхали за кордон.

"Люди, які переселилися до інших регіонів України, шукатимуть можливості отримати послуги охорони здоров'я у тих регіонах, що вплине на роботу системи охорони здоров'я", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА