Інтерфакс-Україна
18:00 05.04.2022

Прокуратура: 12 людей загинули та 41 поранено унаслідок обстрілу Миколаєва у понеділок

1 хв читати
Прокуратура: 12 людей загинули та 41 поранено унаслідок обстрілу Миколаєва у понеділок

Унаслідок обстрілу російськими військами Миколаєва у понеділок, 4 квітня, 12 людей загинули та 41 поранено, зокрема четверо дітей.

"За даними слідства, 4 квітня 2022 року російські окупанти обстріляли цивільне населення у місті Миколаєві. Від вибухів ворожих снарядів пошкоджені житлові будинки та автотранспорт містян, а також об’єкти цивільної інфраструктури, серед яких лікарні", - йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора у телеграм- канал у вівторок.

В Офісі генпрокурора інформують: "Внаслідок ворожих обстрілів загинуло 12 людей, 41 - отримали поранення, серед них четверо дітей".

За процесуального керівництва Окружної прокуратури Миколаєва розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА