Інтерфакс-Україна
19:26 05.04.2022

П'ять депутатів Маріупольської міськради від "ОПЗЖ" були інформаторами та коригувальниками окупантів – заява міськради

1 хв читати
П'ять депутатів Маріупольської міськради від "ОПЗЖ" були інформаторами та коригувальниками окупантів – заява міськради

У Маріупольській міській раді повідомляють про отримання свідчень колабораціонізму п'яти їхніх депутатів, які належать до партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Отримали переконливі свідчення про злочини колабораціоністів з "ОПЗЖ" у Маріуполі. Вони не просто підтримали окупантів, а виступали інформаторами ворожої армії та фактично коригували обстріли критичної цивільної інфраструктури", - повідомляється на сторінці міськради у телеграмі.

Згідно з повідомленням, окупантам допомагали депутати: Костянтин Іващенко, Дмитро Хаджинов, Євген Хармишев, Наталія Сотнікова та Олена Карпенко.

"Виявилося, що саме зрадники-депутати з "ОПЗЖ" допомогли росіянам швидко паралізувати місто та створити гуманітарну катастрофу. Зараз пособники геноциду в Маріуполі активно сприяють створенню окупаційної адміністрації. Всі матеріали щодо колаборантів вже передано до СБУ. Але вважаємо, що вся країна повинна знати прізвища покидьків, які допомагали вбивати маріупольців", - заявили в міськраді.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські ветерани взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА