Інтерфакс-Україна
13:17 07.04.2022

ДБР: За судовими рішеннями на користь держави передано приблизно $1 млн, понад 400 тонн нафтопродуктів, десятки автомобілів

1 хв читати
ДБР: За судовими рішеннями на користь держави передано приблизно $1 млн, понад 400 тонн нафтопродуктів, десятки автомобілів

За рішеннями судів для захисту держави щодня передається майно, заарештоване у межах розслідування кримінальних справ, зазначають у Державному бюро розслідувань.

"На користь держави, згідно з судовими рішеннями, вже передано: вироби із золота та гроші майже на $1 млн, понад 400 тонн нафтопродуктів, 112 військових наметів, 118 засобів індивідуального захисту, 24 тепловізори та оптичні прилади, 21 спеціальний санітарний автомобіль, 21 вантажний та легковий автомобілі, приблизно 60 тисяч набоїв до стрілецької зброї та інші засоби ураження", - йдеться у повідомленні ДБР, розміщеному в четвер у телеграм-каналі відомства.

У повідомленні наголошується, що в одному із кримінальних проваджень ДБР про службову недбалість Державної податкової служби України, слідчий суддя скасував арешт на придбання 34,1 тисячі військових облігацій на загальну суму 34,1 млн грн.

"Кошти вже перераховані на придбання цінних паперів внутрішньої державної позики "Військових облігацій", - йдеться у повідомленні.

Також, як інформують у ДБР, на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку ЗСУ перераховано понад 1,2 млн грн заарештованих коштів та понад 1 млн грн сплаченою стороною захисту застави.

"Також задоволено клопотання прокурора щодо скасування арешту понад EUR650 тис., які мали російське походження, та перерахування їх на рахунок Збройних сил України", - зазначають у ДБР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

В Хмельницькому завершили роботи з розбору завалів, що утворилися внаслідок вибуху у багатоповерхівці: загиблих двоє – ДСНС

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

Україна вітає публікацію нової доповіді Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в країні – МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА