Інтерфакс-Україна
15:46 07.04.2022

На Львівщині в.о. мера затримали під час спроби продати гуманітарну допомогу – прокуратура

1 хв читати
На Львівщині в.о. мера затримали під час спроби продати гуманітарну допомогу – прокуратура

Виконувача обов'язків міського голови одного з міст Львівщини затримано під час спроби продажу гуманітарної допомоги та отримання неправомірної вигоди, повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

"За даними слідства, чиновник вимагав та отримав 100 тис. грн неправомірної вигоди від волонтера за передання автобуса, отриманого міською радою безкоштовно від однієї з асоціацій Фінляндії як гуманітарну допомогу. Фігуранта затримано у порядку ст. 208 КПК України після отримання всієї суми неправомірної вигоди", – зазначено у повідомленні прокуратури Львівської області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА