07:53 08.04.2022

Лакшмі та Адітья Міттали у зверненні до працівників АМКР заявили про свою підтримку та намір відновити виробництво

2 хв читати
Лакшмі та Адітья Міттали у зверненні до працівників АМКР заявили про свою підтримку та намір відновити виробництво

Голова правління ArcelorMittal Лакшмі Міттал і генеральний директор компанії Адітья Міттал звернулися до працівників Криворізького гірничо-металургійного комбінату ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська обл.) зі словами підтримки та повідомили про намір відновити виробництво.

"Ми хочемо ще раз відзначити визначну силу українського народу в захисті власної країни. Під керівництвом невтомного президента Зеленського українці проявляють силу, мужність та єдність і доводять, що майбутнє України обиратимуть вони, а не хтось інший", - йдеться у зверненні.

"Останніми днями стали відомі подробиці найжахливіших звірств. Але українці рішуче налаштовані та впевнені, що одночасно з битвами має тривати життя там, де це можливо", - констатується в заяві.

Зазначається, що близько 1200 працівників компанії покликані захищати свою країну. Стало відомо, що троє з них загинули в бою.

Минулого тижня український уряд попросив розглянути можливість запуску виробництва, й після оцінки ситуації було ухвалено рішення про частковий запуск підприємства. "Ми розпочнемо з повернення до виробництва доменної печі №6: роботи вже розпочато, й очікується, що піч знову запрацює до 11 квітня", - пояснюється в заяві.

Проте повинні бути вжиті всі необхідні запобіжні заходи під час запуску. Генеральний директор АМКР Мауро Лонгобардо повернувся на завод цього тижня, щоб висловити солідарність і підтримку своїй команді, що готується до запуску виробництва.

ArcelorMittal Кривий Ріг - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки.

ArcelorMittal має в Україні також низку малих компаній, зокрема ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року, після чого меткомбінат було перейменовано на "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше – на "ArcelorMittal Кривий Ріг".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА