Інтерфакс-Україна
16:22 08.04.2022

Імовірність залучення збройних сил Білорусі до агресії проти України та ймовірність завдання ударів по Україні з Білорусі залишається - Міноборони

1 хв читати

Залишається ймовірність залучення збройних сил Білорусі до збройної агресії проти України, також залишається високою ймовірність завдання ракетно-авіаційних ударів по Україні з території Білорусі, зазначив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

"Зберігається ймовірність залучення збройних сил Республіки Білорусь до збройної агресії проти України. Визначені підрозділи продовжують виконувати завдання з прикриття ділянки українсько-білоруського кордону. Також залишається високою ймовірність завдання ракетно-авіаційних ударів по Україні з території Республіки Білорусь", - сказав він на брифінгу в медіацентрі "Україна" в Києві в п'ятницю.

Речник зазначив, що триває переміщення підрозділів східного військового округу з території Білорусі до Росії.

"Окремі підрозділи збройних сил Росії, які були виведені з Поліського операційного району, наразі перебувають на території Білорусі. Очікується переміщення підрозділів східного військового округу до Бєлгородської області після відновлення їхньої боєздатності. Водночас противник залишає частину сил і засобів на території Білорусі для ведення демонстраційних дій", - наголосив Мотузяник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У перший день 2026р набере чинності закон про захист права осіб з інвалідністю на працю

Президент призначив двох членів ВРП

Швейцарія буде надавати захист категорії S біженцям лише з певних регіонів України, але збереже вже наданий статус – ЗМІ

Міжвідомча комісія при Держкомтелерадіо ухвалила рішення про надання батькові журналістки Рощиної грошової допомоги

В прокат виходить фільм "Друге дихання" режисерки Кондакової про підкорення Кіліманджаро ветеранами

СБУ затримала трьох підлітків і громадянина європейської країни, які на замовлення ворога палили релейні шафи Укрзалізниці

У ФРН можуть внести поправки до законодавства, щоб мати можливість збивати неідентифіковані дрони

Прокуратура АР Крим звернулася до кримчан, щоб вони розказали свою історію воєнних злочинів РФ

Голова УІНП Алфьоров про зміну назву монети на "шаг": копійка випадково стала розмінною одиницею до нашої гривні

Єрмак повідомив про повернення двох сімей з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА