Інтерфакс-Україна
20:38 08.04.2022

Порошенко закликає міжнародне співтовариство запровадити санкції проти Росатому

1 хв читати
Порошенко закликає міжнародне співтовариство запровадити санкції проти Росатому

П'ятий президент України, народний депутат (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко під час свого візиту на Чорнобильську АЕС закликав міжнародне співтовариство запровадити санкції проти керівництва Росатому та працівників російської компанії, які брали участь у захопленні українських АЕС.

"З 24 лютого до 31 березня росіяни тримали в заручниках і нацгвардійців, яких вони потім забрали полоненими, і персонал станції (ЧАЕС-ІФ), який не здався, не передав управління... Представники росії, які намагалися перехопити контроль над станцією, були представники Росатому. Хто-небудь може відповісти, чому Росатом не під санкціями? Чому представники, які були тут, не під санкціями? Чому вони не покарані за створення ядерної загрози світу? Якби не наші хлопці, що б тут було, ніхто не може собі навіть уявити", - цитує Порошенка пресслужба "Євросолідарності".

П'ятий президент зазначив, що представники Росатому мають перебувати під санкціями і за їхні дії на Запорізькій АЕС, яка знаходиться на тимчасово окупованій території України.

"У мене прохання і до української влади, і до наших міжнародних партнерів: терміново поставте питання про поширення санкцій на керівництво, працівників та структури Росатому", - наголосив нардеп.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня , конклав між 5 і 10 травня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА