Інтерфакс-Україна
00:40 10.04.2022

Переговори Зеленського та Путіна щодо гарантій безпеки відбудуться після битви на Донбасі – Подоляк

2 хв читати
Переговори Зеленського та Путіна щодо гарантій безпеки відбудуться після битви на Донбасі – Подоляк

Переговори президентів України та Росії щодо вибудовування гарантій безпеки для України відбудуться після бойового зіткнення на Донбасі, повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Говорити про те, що через тиждень зустрінуться (президенти України та Росії – ІФ), через два – ні, це буде не так відбуватися. Україна вже готова до великих битв. Україна має в них перемогти, зокрема на Донбасі. І після цього Україна отримає більш суттєву переговорну позицію, з якої може диктувати певні умови. Після цього президенти будуть зустрічатися. Це може зайняти два тижні, три…", - сказав Подоляк в ефірі загальнонаціонального телемарафону в суботу вночі.

За його словами, зараз Україна платить дуже високу ціну за те, щоб отримати потужні гарантії безпеки у майбутньому, проте не відмовиться від цього.

"Я хочу, щоб усі розуміли в Україні: так, тяжко, ми щодня втрачаємо людей, інфраструктуру. Ми платимо дуже високу ціну. Але Росія має позбутися своїх імперських ілюзій. Україна – це єдина держава на сьогодні у світі, яка це зробить. І скільки на це потрібно часу, не має значення. Ми робитимемо все, щоб отримати певні, підкреслюю, дуже потужні гарантії безпеки, щоб назавжди закрити свої кордони від імперських амбіцій таких країн, як Російська Федерація", - зазначив він.

"І президент України піде на переговори тоді, коли в нас будуть абсолютно чіткі позиції для цього", - додав Подоляк.

"Україна вже довела, що сьогодні є одна держава, яка готова заплатити будь-яку ціну, щоб світ повернувся до ідеалів свободи. Це Україна. У нас немає іншого шляху. Буча, Київська область, Краматорськ… все вже довело до того, що ми маємо поставити крапку на людожерських режимах, яким є сьогодні РФ", – резюмував він.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=IgSn1Z2rq6E

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині працює ППО – ОВА

Жителі прифронтових територій Сумської області отримають одноразову допомогу на придбання твердого палива – ОВА

Німеччина закликає Китай допомогти у мирному врегулюванні в Україні

Міжнародний кримінальний суд відкидає нові санкції США проти суддів та заступників прокурора

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА