Інтерфакс-Україна
13:26 10.04.2022

Українське керівництво напрацьовує пропозиції Києва для 6-го пакету санкцій Заходу проти РФ

1 хв читати
Українське керівництво напрацьовує пропозиції Києва для 6-го пакету санкцій Заходу проти РФ

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо матеріально-технічного забезпечення сил безпеки і оборони та готовності до виконання поточних бойових завдань.

Як повідомляє пресслужба глави держави в неділю, в нараді взяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, члени уряду, головнокомандувач збройних сил України Валерій Залужний, керівники силових відомств і Ради національної безпеки та оборони.

Учасники обговорили необхідні дипломатичні зусилля для нарощування оборонної підтримки нашої держави та посилення санкційного тиску на Росію.

Також було обговорено прогнозований вплив 5-го пакету санкцій Європейського Союзу в РФ і напрацьовані пропозиції від України для 6-го пакету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА