Інтерфакс-Україна
21:42 11.04.2022

На лікування за кордон вже відправлено 490 українців

1 хв читати

На лікування за кордон уже відправлено 490 українців, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Ми евакуюємо наших хворих і до країн ЄС, і до США, і в Канаду, щоб вони отримували там медичну допомогу. Станом на сьогодні 490 українців централізовано було направлено для лікування за кордон - це без урахування тих, хто виїхав самостійно або за допомогою волонтерських і благодійних організацій", - сказав він в ефірі телемарафону в понеділок.

Ляшко зазначив, що пацієнти українських лікарень на територіях, на яких тривають бойові дії, евакуюються.

"Там, де відбуваються бойові дії, ми намагаємося евакуювати до більш безпечних регіонів, щоб (у лікарнях - ІФ) були вільні місця та вільні лікарі, щоб надавати допомогу тим, хто потребує екстреної медичної допомоги", - сказав міністр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн в Європарламенті: робота над текстом мирної угоди для України є відправною точкою на шляху вперед

Росія бачила "мирний план" Трампа, але ні з ким його ще не обговорювала - Ушаков

Фон дер Ляєн: Єврокомісія готова представити юридичний документ щодо фінпідтримки України на 2026-2027 рр.

Дрони-перехоплювачі вже в DOT-Chain Defence - Шмигаль

Рубіо назвав фейком інформацію про заяву Дрісколла щодо поразки України, Венс сказав, що ЗМІ брешуть, щоб зірвати плани Трампа

Качка: сліди сексуального насильства в умовах конфлікту залишаться в суспільстві на багато років

Роботи з ліквідації наслідків масованого ворожого обстрілу Запоріжжя вночі завершені - ДСНС

Понад 280 тис. родин з прифронтових регіонів отримали компенсацію на оплату е/е - Свириденко

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА