Інтерфакс-Україна
10:10 12.04.2022

Європол розпочав операцію з виявлення активів, які потрапили під санкції ЄС проти РФ

1 хв читати
Європол розпочав операцію з виявлення активів, які потрапили під санкції ЄС проти РФ

Європол розпочав операцію "Оскар", спрямовану на те, щоб надати допомогу країнам ЄС у пошуку активів, які підпадають під санкції Євросоюзу проти Росії, йдеться у заяві організації.

"Європол запустив операцію "Оскар", щоб підтримати фінансові розслідування країн-членів ЄС, націлені на отримані злочинною діяльністю активи, котрими володіють фізособи та юрособи, стосовно яких запроваджено санкції через дії Росії в Україні", - зазначено в заяві.

Європол зазначив, що проводить операцію спільно з Євроюстом і Європейською агенцією з прикордонної та берегової охорони Frontex.

"Операція також спрямована на підтримку кримінальних розслідувань, що їх проводять країни-члени ЄС у зв'язку з обходом запроваджених ЄС торговельних та економічних санкцій", - наголошується у заяві.

Зазначається також, що операція "Оскар" триватиме щонайменше один рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Війна може завершитися під час головування Кіпру в Раді ЄС

Війна не пробачає управлінських експериментів у силових інституціях — член комітету Ради з питань нацбезпеки

Українці подали майже 90 тис. заяв до Міжнародного реєстру збитків RD4U – Шуляк

Помер журналіст Денис Безлюдько

Кабмін ухвалив проєкт нового Трудового кодексу - Свириденко

Представники України та США обговорили в Парижі мирний трек та формати подальших контактів з європейськими партнерами

Кількість постраждалих від атаки на Кривий Ріг зросла до 8 осіб – Вілкул

Зеленський скоординував з Санду процес євроінтеграції та обговорив питання енергетики та безпеки

Зеленський обговорив з президентами Кіпру, Євроради та Єврокомісії вступ до ЄС та посилення ППО та авіації

Росія здійснила удар по портах "Чорноморськ " та "Південний " в Одеській області - АМПУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА