Інтерфакс-Україна
22:07 12.04.2022

Кабмін виділив 30,9 млн грн одноразової допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО, які отримали інвалідність

1 хв читати
Кабмін виділив 30,9 млн грн одноразової допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО, які отримали інвалідність

Кабінет міністрів України виділив 30 млн 936 тис. грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей трьох загиблих військовослужбовців та сорока чотирьом військовослужбовцям, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції (АТО) на Донбасі.

Як повідомив у Telegram-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Членам сімей загиблих буде виплачено допомогу у розмірі 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на дату загибелі, а тим, хто отримав інвалідність, залежно від групи - від 250 до 400 прожиткових мінімумів.

Ті, хто отримає I групу інвалідності, буде виплачено 400 прожиткових мінімумів для працездатних, II групу – 300 прожиткових мінімумів, III групу – 250 прожиткових мінімумів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Японія прийняла ще двох поранених українських військових для реабілітації та протезування

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА