Інтерфакс-Україна
06:58 13.04.2022

Світ має превентивно відреагувати на можливе використання зброї масового ураження

1 хв читати
Світ має превентивно відреагувати на можливе використання зброї масового ураження

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ має превентивно відреагувати на можливе використання зброї масової ураження Росією.

За його словами, "в Україні з великою увагою ставляться до повідомлень щодо застосування у Маріуполі проти захисників міста боєприпасу з отруйною речовиною, проте висновки поки що передчасні".

"Поки не можна робити стовідсоткові висновки про те, що саме це була за речовина. Зрозуміло, що в заблокованому місті неможливо провести повне розслідування та повний аналіз. Але, враховуючи неодноразові загрози російських пропагандистів щодо застосування хімічної зброї проти захисників Маріуполя та з огляду на вже неодноразове застосування російської армією, наприклад, фосфорних боєприпасів в Україні, світ має реагувати вже зараз", - заявив Зеленський у відеозверненні у ніч проти середи.

"Реагувати превентивно. Бо після застосування зброї масового ураження будь-яке реагування слідом нічого не змінить. І виглядатиме лише як приниження для демократичного світу", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

Ми розраховуємо на 5 документів, частина з них про гарантії безпеки

ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ПОТРЕБУЄ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА