Інтерфакс-Україна
12:55 13.04.2022

Ми доведемо в суді скоєння Росією геноциду українського народу – Єрмак

1 хв читати
Ми доведемо в суді скоєння Росією геноциду українського народу – Єрмак

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак упевнений, що Росія чинить геноцид українського народу.

"Володимир Зеленський називає злочини росіян в Україні - геноцидом. Джо Байден також сказав про геноцид українців. Ми доведемо це в міжнародному суді", - написав він у середу у Телеграм.

"Дуже важливо, що лідери демократій сьогодні починають називати речі своїми іменами. Майже всі… І я вірю, що "майже" - це тимчасове явище. Російська пропаганда каже про "фейки" у Бучі, але демократична цивілізація все бачить на власні очі. Росія здійснює геноцид українського народу в 21 сторіччі. Їм не перемогти Україну, не здолати нашу націю, їх чекає поразка на всіх напрямах, а потім - відповідальність за всі злочини проти нашого народу", - написав він.

ОСТАННЄ

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

Віцепрем’єр Кулеба та президент Чехії обговорили питання відновлення житла та енергетичної стійкості громад

Окупанти атакували Запоріжжя, у місті пожежа — ОВА

У Сумській області введено аварійні відключення світла - "Сумиобленерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА