Інтерфакс-Україна
16:59 13.04.2022

Група експертів з питань санкцій проти РФ при ОП запропонує включити до шостого санкційного пакета ембарго на експорт російських енергоносіїв та розширення обмежень на банківський сектор РФ - Єрмак

2 хв читати
Група експертів з питань санкцій проти РФ при ОП запропонує включити до шостого санкційного пакета ембарго на експорт російських енергоносіїв та розширення обмежень на банківський сектор РФ - Єрмак

Група українських та міжнародних експертів із аналізу дотримання застосованих проти Росії санкцій, що функціонує при Офісі президента України, запропонує Європейському Союзу включити до шостого санкційного пакета ембарго на експорт російських енергоносіїв та розширення обмежень на банківський сектор РФ.

Як повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у телеграм-каналі, наразі експерти фіналізують план дій. До обговорення залучено особисто президента України Володимира Зеленського.

Він також розкрив деталі цього плану, зазначивши, що згодом з'явиться більше інформації.

"Повне ембарго на експорт енергоносіїв, нові персональні санкції, а також їх подальше розширення на банківський сектор РФ", - написав Єрмак у телеграмі.

Також, за словами Єрмака, якого цитує пресслужба глави держави, у списку обмежень присутні подальші торговельні бар'єри та мита щодо Росії, додаткові заборони для фінансових установ Білорусі. Одночасно проробляються підходи до посилення персональних обмежень та накладення вторинних санкцій.

"Я знаю, що наші експерти зараз мають дві сторінки пріоритетних санкцій проти РФ, які пропонуються для США, ЄС, Великої Британії та інших партнерів", – зазначив він.

Ексрадник президента Сполучених Штатів з питань національної безпеки, посол Майкл Макфол, координатор міжнародної групи експертів, зазначив, що найближчим часом іноземні фахівці нададуть свої коментарі та пропозиції.

Зазначається, що група експертів також заслухала доповідь члена Ради національної безпеки Білого дому Пітера Гаррелла, який зосередився на політичному вимірі санкцій.

Як повідомляється, міжнародна експертна група "Макфола-Єрмака" працює вже три тижні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

У Харкові 113 постраждалих, серед них 9 дітей

РФ та Україна планують обмін 246 на 246 полонених у суботу

Сибіга та Каллас скоординували зусилля напередодні майбутніх міжнародних подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА