Інтерфакс-Україна
19:14 13.04.2022

Байден продовжує на рік режим надзвичайної ситуації, запроваджений через дії РФ

1 хв читати
Байден продовжує на рік режим надзвичайної ситуації, запроваджений через дії РФ

Президент США Джо Байден ухвалив рішення продовжити режим надзвичайної ситуації, запроваджений 15 квітня 2021 року у зв'язку з політикою РФ, йдеться у листі президента до лідерів Конгресу США.

"Я вирішив, що необхідно залишити в силі режим надзвичайної ситуації, оголошений указом 14024 у зв'язку з певною згубною зовнішньополітичною діяльністю уряду Російської Федерації", - наголошується в документі.

При цьому Байден обвинуватив владу РФ у втручанні у вибори в США та інших країнах, у ворожій кіберактивності, "у використанні транснаціональної корупції для впливу на іноземні уряди", у підриві безпеки країн та регіонів, важливих для безпеки США, у порушенні принципів міжнародного права, включно з територіальним суверенітетом інших країн.

Байден додав, що повідомлення щодо продовження режиму надзвичайної ситуації опублікують у Федеральному регістрі США.

15 квітня 2021 Байден заявив, що певні дії РФ можна класифікувати як дуже серйозну загрозу американській безпеці та економіці, у зв'язку з чим, за його словами, видав указ про оголошення надзвичайної ситуації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА