Інтерфакс-Україна
13:48 14.04.2022

У Києві з 15 березня додають три тролейбусні маршрути, а інтервал потягів метро скорочується до 30 хвилин - КМДА

2 хв читати
У Києві з 15 березня додають три тролейбусні маршрути, а інтервал потягів метро скорочується до 30 хвилин - КМДА

Київський метрополітен із 15 березня скорочує інтервал руху потягів на всіх маршрутах до 30 хвилин та відновлює рух з обох колій синьої та зеленої ліній, повідомляє Київська державна міська адміністрація (КМДА).

"У столичному метро поїзди завтра відновлять рух обома коліями на синій та зеленій лініях. Інтервал руху на всіх лініях скоротять до 30 хвилин", - інформує КМДА у четвер у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, на червоній лінії рух обома коліями здійснюватиметься між станціями "Академмістечко" та "Шулявська", однією колією – між станціями "Шулявська" і "Театральна".

Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 07:30 до 19:00.

Рух поїздів здійснюватиметься червоною лінією: від станції "Академмістечко" до станції "Театральна", синьою лінією: від "Героїв Дніпра" до "Теремків", зеленою лінією: від станції "Сирець" до "Червоного хутора".

Працюють пересадкові вузли: "Золоті ворота"-"Театральна"; "Площа Льва Толстого"-"Палац спорту".

Без зупинки потяги прямують через станції: "Майдан Незалежності" та "Кловська".

Як повідомляє КМДА у телеграмі, у Києві з 15 квітня буде організовано роботу ще трьох тролейбусних маршрутів: №11К "Музей Архітектури" – ст. м. "Виставковий центр" з інтервалом руху 20 хвилин; №43К "Кібцентр – ст. м. "Виставковий центр" з інтервалом руху 30 хвилин; №45 ст. м. "Виставковий центр" – ст. м. "Васильківська" з інтервалом руху 20 хвилин.

У КМДА нагадали, що наземний громадський транспорт працює з 08:00 до 19:00. Графік роботи може оперативно змінюватись.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова допомогти Аргентині у боротьбі зі наслідками повені - Зеленський

Макрон провів розмову із Зеленським та закликав Росію довести, що вона дійсно хоче миру

ОВА долучать до електронного кабінету перевізника

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА