17:34 14.04.2022

Розглядаємо запуск соціального проєкту житла для біженців на заході України – голова Dragon Capital

2 хв читати
Розглядаємо запуск соціального проєкту житла для біженців на заході України – голова Dragon Capital

Інвесткомпанія Dragon Capital розглядає запуск соціального проєкту з добудови незавершених об'єктів житла на заході України та здачі їх в оренду біженцям на пільгових умовах, повідомив гендиректор та засновник інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала в інтерв'ю "Forbes Україна".

"Місцеві органи допомагають нам знайти забудовників, які мають недобудовані об'єкти. Ми хочемо їх викупити, добудувати, обставити меблями та здавати на пільгових умовах людям, які втратили житло. Ми вже знайшли майже 1 тис. таких квартир. Наразі шукаємо співінвесторів для цього проєкту", - розповів він виданню.

З його слів, проєкт на стадії розробки.

Голова Dragon Capital вважає, що таке житло згодом може бути продано, зокрема людям, які там розмістяться.

Загалом попит на житлову нерухомість на заході України зросте, тоді як у столичному регіоні зменшиться, прогнозує Фіала.

"Звісно, ринок зміниться. Наприклад, попит на житлову нерухомість у Києві буде невеликий і на його відновлення може піти три роки. Але на заході країни попит на нерухомість зросте", - вважає він.

Dragon Capital – одна з найбільших інвестгруп в Україні у сфері інвестицій та фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних та приватних клієнтів. Компанію засновано у 2000 році в Києві. Одним із ключових напрямів діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює компанія Dragon Capital Property Management. Станом на вересень-2021 під її керуванням перебуває 31 об'єкт комерційної нерухомості, включно з 14 об'єктами офісної, 6 об'єктами торговельної нерухомості та 11 логістичними комплексами, загальною площею 778 тис. кв. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА